T-Mobile: No limit i 10 GB za 25 zł w nowej ofercie na kartę


Od 1 stycznia 2017 r. sieć T-Mobile zaoferuje swoim klientom nową ofertę na kartę. Według pierwszych zapowiedzi operator gwarantuje super prostą i najbardziej komfortową ofertę na rynku na stałe.

Już widzimy, jak zmienił się rynek prepaid po wprowadzeniu obowiązku rejestracji, mimo że, jak się spodziewamy, najgorętszy okres dopiero przed nami. Nasza nowa oferta już na te zmiany odpowiada.

Z jednej strony mamy opcję zbliżoną do formuły abonamentowej, z super prostą i bogatą ofertą. Z drugiej, wracamy do pierwotnych założeń oferty na kartę, w której środki pobierane są tylko wtedy, gdy faktycznie korzystamy z usług. Środki nie przepadają, a konto jest właściwie ważne zawsze. – mówi Piotr Markowski, szef marketingu B2C w T-Mobile Polska.

Więcej za mniej, czyli no limit i 10 GB za 25 zł

Od teraz w T-Mobile na kartę miesiąc nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne, SMS-ów do wszystkich sieci oraz 10 GB kosztuje 25 zł. Aby zapewnić sobie stały komfort korzystania z oferty, wystarczy co miesiąc doładowywać konto kwotą 25 zł – pakiet odnawia się automatycznie, co 30 dni.

Przygotowano też pakiety dodatkowe o wielkości 1, 3 i 5 GB które kosztują odpowiednio 5, 9 i 12 zł. Specjalny bonus czeka na osoby, które przeniosą numer do T-Mobile na kartę – otrzymają one 30 dni korzystania z oferty całkowicie za darmo, wystarczy doładować konto za 25 zł.

W T-Mobile na kartę pojawi się również propozycja dla tych użytkowników, którzy z telefonu korzystają okazjonalnie, a konto uzupełniają wtedy, kiedy jest to konieczne. Za 1 zł otrzymujemy nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne, SMS-y do wszystkich krajowych sieci oraz 300 MB Internetu na jeden dzień.

Opłata jest pobierana tylko wówczas, jeśli danego dnia skorzystamy z którejkolwiek z usług: rozmów, SMS-ów czy Internetu. W innym przypadku kosztów nie ma żadnych. Środki nie przepadają, a konto ważne jest właściwie zawsze, bo od chwili pobrania z konta opłaty dziennej 1 zł, albo doładowania konta w trakcie korzystania z oferty, ważność konta wynosi 365 dni. Opłata za internet będzie pobrana tylko wówczas, gdy przetransferowanych zostanie dziennie więcej niż 5 MB.

Oferta „Bez limitu za 1 zł dziennie” będzie automatycznie aktywowana na najnowszych starterach T-Mobile na kartę sprzedawanych po 01.01.2017 r. Klienci otrzymają też automatycznie wiadomość informującą o możliwości zmiany na pakiet za 25 zł.

Z nowej oferty będą mogli skorzystać także aktualni klienci T-Mobile na kartę. Ofertę za 25 zł miesięcznie możemy aktywować wysyłając SMS o treści START na numer 469 lub kod ekspresowy *140*265#. Ofertę „Bez limitu za 1 zł dziennie” można aktywować wysyłając SMS o treści START na numer 466 lub kod ekspresowy *140*296#.

źródło: T-Mobile