T-Mobile: Nowa oferta pakietów dla firm


10 stycznia startuje nowa oferta T-Mobile dla firm. Teraz klienci biznesowi operatora wybierają spośród dwóch pakietów z różnym limitem danych, dostępnych także w wersji ze smartfonami.

T-Mobile przygotował dwa elastyczne pakiety, które pozwalają na dopasowanie oferty. Klienci biznesowi mogą więc wybrać zestaw z 15 GB internetu lub zdecydować się na opcję zapewniającą dostęp do sieci bez limitu, a każdy pakiet poszerzyć o dodatkowe karty SIM.

Zobacz również: Nowa oferta T-Mobile Jump! proFirma

Nielimitowane usługi telekomunikacyjne

Przedsiębiorców poszukujących nowych rozwiązań zainteresują zestawy 3w1 15 GB zapewniające nielimitowane połączenia na terenie kraju i Unii Europejskiej oraz SMS-y i MMS-y bez limitu w Polsce i w państwach unijnych. W ramach abonament klienci otrzymają także 15 GB internetu dla każdego urządzenia. Cały pakiet trzech kart SIM kosztuje w sumie 75 zł netto za miesiąc. Jeśli przedsiębiorca zdecyduje się na wariant ze smartfonem, za każdy telefon dopłaci 25 zł miesięcznie.

T-Mobile zapewnił też możliwość bezproblemowego poszerzenia abonamentu o kolejne smartfony. Jeśli zaistnieje taka potrzeba, firma od ręki aktywuje jedną lub dwie dodatkowe karty SIM. Dopłata za włączenie do abonamentu nowego urządzenia jest uzależniona od rodzaju pakietu wybranego przez klienta.

Nieograniczony dostęp do sieci

Przedsiębiorcy prowadzący zdigitalizowany biznes mogą z kolei liczyć na zestawy T-Mobile 3w1 No Limit. Oprócz nielimitowanych połączeń, MMS-ów i SMS-ów w Polsce oraz na terenie całej Unii Europejskiej dla trzech kart SIM, oferują one internet bez limitu w kraju. Po przekroczeniu pakietu 20 GB wciąż można korzystać z dostępu do sieci z prędkością 1 Mb/s. Miesięczny abonament za cały zestaw wynosi 90 zł netto. Tak jak w przypadku oferty 3w1 15 GB przedsiębiorcy zainteresowani zestawem ze smartfonami za każde urządzenie zapłacą ratę miesięczną w wysokości 25 zł netto.

Więcej informacji na stronie: http://www.t-mobile.pl/pl/oferta_dla_firm/3w1

źródło: T-Mobile