Oferta świąteczna w T-Mobile


Od 16 listopada, T-Mobile rozpoczyna świąteczną kampanię w ramach której przygotował konkurs z atrakcyjnymi nagrodami oraz specjalną ofertę z Samsungiem Galaxy S7 w cenie na start niższej o 700 zł.

Nowy smartfon pod choinką dla każdego

Dla wszystkich, którzy zdecydują się przenieść swój numer do T-Mobile, operator obniża, aż o 700 zł cenę na start Samsunga Galaxy S7 (z 899 do 199 zł). W ramach abonamentu klienci otrzymają nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci, SMS-y i MMS-y oraz dostęp do internetu bez limitu danych. Całkowita kwota miesięcznego zobowiązania wynosi 100 zł. Umowa podpisywana jest na okres 24 miesięcy.

Pozostali klienci mogą zamówić Samsunga Galaxy A5 (2017) za 1 zł w abonamencie T-Mobile1 – Bez Limitu z kwotą miesięczną 140 zł.

Wszystkie szczegóły dotyczące oferty świątecznej dostępne są na stronie T-Mobile.pl.

Operator uruchamia również konkurs na najbardziej kreatywna kartkę świąteczną. Każdy użytkownik będzie mógł umieścić zrobione przez siebie zdjęcie, przyozdobić je świątecznymi akcentami graficznymi a następnie wysłać do bliskiej osoby. Codziennie wybrana zostanie najbardziej atrakcyjna, oryginalna i kreatywna kartka, a jej nadawcę nagrodzony dwoma smartfonami Samsung Galaxy S7 wraz z bezpłatnym abonamentem na dwa lata (w ofercie T-Mobile 1 – BEZ LIMITU).

źródło: T-Mobile

4 Replies to “Oferta świąteczna w T-Mobile”

    • no pewnie że Ci nie wyjdzie dolicz jeszcze abonament 100 zł x24 m-ce.

  1. A na ile ta umowa? Bo jak się to podliczy to na 100% wyjdzie, że i tak do tego telefonu sporo dołożyliśmy i ja wolę kupić telefon w rynkowej cenie i do tego mieć abonament za 19 zł w virgin mobile a nie płacić 100 zł co miesiąc dokładnie za to samo w sumie (tam za całość na te 2 lata ponad 2,5 tys wyjdzie, a mi z s7 w tym samym okresie wyjdzie jakieś 700 zł mniej)