T-Mobile promuje pakiet usług Firma bez limitów


W sieci T-Mobile właśnie ruszyła kampania „Firma bez limitów – masz to czarno na białym”, która promuje pakiet dwóch usług: internetu do biura oraz nielimitowanych usług głosowych, SMS i MMS dla smartfonów z opłatą miesięczną 69 zł netto.

W ramach oferty operator gwarantuje nielimitowany internet z routerem działający zawsze z maksymalną dostępną prędkością w biurze. Dodatkowo pracownicy firmy mogą korzystać z nielimitowanej transmisji danych na trzech dowolnych urządzeniach, m.in. smartfonach, tabletach, routerach czy laptopach. Oferta głosowa obejmuje natomiast połączenia, SMS-y i MMS-y bez limitu w Polsce oraz na terenie Unii Europejskiej, a ponadto 5 GB internetu w kraju, a w tym 1,55 GB do wykorzystania w państwach unijnych w ramach abonamentu JUMP! proFirma XS.

Opłata abonamentowa 69 zł netto za pakiet „Firma bez limitów” wynika z sumy opłat za dwie umowy wchodzące w skład pakietu i uwzględnia zniżki za zgody marketingowe. Obie umowy podpisywane są na okres 24 miesięcy.

Pakiet „Firma bez limitów” w T-Mobile składa się z dwóch ofert:
  • internetu do biura – „Biznes Pakiet Bez Limitów – Internet Biurowy” za 50 zł netto,
  • oraz abonamentu komórkowego w opcji tylko sim – „Biznes Pakiet Bez Limitów – Oferta bez telefonu” za 19 zł netto.

W ramach oferty promocyjnej „Biznes Pakiet Bez Limitów – Internet Biurowy” otrzymamy nielimitowany internet z routerem za 50 zł netto (w tym 36,90 zł z VAT to rata za urządzenie i 20 zł netto abonament od 1 do 18 cyklu rozliczeniowego; od 19 cyklu podana opłata miesięczna stanowi wartość abonamentu).

Z kolei oferta promocyjna „Biznes Pakiet Bez Limitów – Oferta bez telefonu” to w pełni nielimitowane usługi na rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz 5 GB internetu danych za 19 zł netto/mies.

Za skorzystanie z możliwości współdzielenia internetu biurowego (oferta „Biznes Pakiet Bez Limitów – Internet Biurowy” pobierana jest dodatkowa opłata w wysokości 10 zł netto/mies. za każdego użytkownika (maks. może być podłączonych 3 użytkowników).

Z pakietu „Firma bez limitu” można także skorzystać w opcji ze smartfonem już od 9 złotych na start.

 

Więcej informacji o kampanii i ofercie można uzyskać na stronie: www.t-mobile.pl/pl/oferta_dla_firm/firma-bez-limitow

źródło: T-Mobile