T-Mobile: Większe pakiety danych w roamingu w krajach UE


Wszyscy klienci T-Mobile, Heyah oraz tuBiedronka korzystający z Roam Like At Home przywitają nowy rok z większymi limitami danych do wykorzystania w roamingu w Unii Europejskiej.

Od 1 stycznia 2019 roku, wszyscy klienci T-Mobile, Heyah oraz tuBiedronka będą mogli korzystać z większych limitów danych w krajach Strefy Roamingowej 1A, czyli krajach UE, oraz na Azorach, Gibraltarze, Gwadelupie, Gujanie Francuskiej, Maderze, Martynice, Reunionie, Wyspach Kanaryjskich oraz w Islandii, Norwegii i Lichtensteinie.

Równocześnie ulegną obniżeniu opłaty za korzystanie z transmisji danych po wykorzystaniu limitu danych w tej strefie.

Zmiany będą obowiązywały od 1 stycznia 2019 roku.

Każdy z klientów prywatnych i biznesowych, korzystający z Roam Like At Home, w swoim miesięcznym abonamencie otrzyma od T-Mobile średnio o ponad 30% więcej MB w roamingu w Strefie Roaminowej 1A. Dotyczy to również klientów usług przedpłaconych i pakietów danych, które zakupią oni od 1 stycznia 2019 roku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Najlepszy zasięg i najlepsza sieć idą w parze. #tmobilepl #magenta #jesien #hiking #couple

Post udostępniony przez T-Mobile PL (@tmobilepl)

Jednocześnie zmianie ulegają stawki opłaty dodatkowej za MMS i transmisję danych w ramach stosowania Polityki Uczciwego Korzystania.

Ewentualna dodatkowa opłata dla klientów indywidualnych będzie wynosić:

  • 0,12 zł brutto za wysłanie 10 MMS-ów
  • 23,38 zł brutto za transfer 1 GB danych

Natomiast dla klientów biznesowych:

  • 0,10 zł netto za 10 sztuk wysłanych wiadomości MMS,
  • 19,01 zł netto za GB transmisji danych.

Wprowadzane zmiany są związane z obniżeniem maksymalnej stawki hurtowej za transmisję 1 GB danych w Unii Europejskiej z 6 euro do 4,5 euro od 1 stycznia 2019 roku.

źródło: T-Mobile