T-Mobile wprowadza abonamenty firmowe bez ograniczeń w kraju i Europie


6 lipca br. T-Mobile  wprowadza nową ofertę abonamentową dla biznesu Jump proFirma. Przedsiębiorcy otrzymają, zarówno w Polsce jak i w UE, nielimitowane połączenia, SMS-y, MMS-y do wszystkich sieci. Ponadto internet w telefonie bez limitu danych w kraju oraz duże pakiety danych do wykorzystania w Europie (Unii Europejskiej i Strefie T-Mobile).

Już za 49,99 zł netto w JUMP proFirma S przedsiębiorcy otrzymają topowe smartfony oraz nielimitowane połączenia, MMS-y i SMS-y w kraju oraz w obrębie Unii Europejskiej. Oferta obejmuje także pakiet 15 GB internetu w kraju z wliczonym 2,2 GB w UE. Za dodatkowe 10 zł netto w Jump proFirma M można uzyskać nielimitowane połączenia międzynarodowe do UE oraz Internet w telefonie bez limitu danych w kraju. Internet w telefonie bez limitu danych w kraju, to transfer z pełną prędkością do 20 GB, a po przekroczeniu tego pakietu z prędkością do 1 Mb/s.

Bez limitów w kraju i za granicą

Klienci korzystający z nowej oferty T-Mobile otrzymają elastyczną ofertę, która pozwala na swobodną komunikację dzięki nielimitowanym usługom do wykorzystania zarówno w kraju jak i w Europie oraz Internetowi w telefonie bez limitu danych w kraju. W pełnej opcji JUMP proFirma XL Specjalna klienci otrzymują nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y i połączenia międzynarodowe w całej UE, a do tego internet w telefonie bez limitu danych w kraju oraz dzięki dodatkowemu pakietowi nawet 5,35 GB do wykorzystania w roamingu w krajach UE.

Optymalne rozwiązanie bez telefonu

Dla osób, które nie potrzebą abonamentu z telefonem operator przygotował dwa rozwiązania. W ramach oferty JUMP proFirma S za 39,99 zł otrzymają nielimitowane połączenia, MMS-y i SMS-y w Polsce, wszystkich krajach UE, a także Albanii, Macedonii i Czarnogórze oraz pakiet 15 GB Internetu z wliczonym pakietem 2,2 GB w UE. W drugiej opcji JUMP proFirma XL w abonamencie za 59,99 zł, uzyskają dodatkowo nielimitowany dostęp do Internetu w kraju oraz wliczone w niego 4,05 GB w UE.

źródło: T-Mobile