T-Mobile umożliwia testowanie usług przez 6 miesięcy za darmo


T-Mobile przygotował specjalną ofertę, w ramach której klienci, przenoszący numer mogą testować jakość usług przez 6 miesięcy.

W tym czasie przysługiwać im będzie prawo do odstąpienia od umowy bez żadnych konsekwencji oraz do zwrotu opłat stałych. Z propozycji można będzie skorzystać od 9 marca 2018 roku od jej odwołania w e-sklepie operatora i placówkach sprzedaży T-Mobile.

Promocja jest oparta o dwie oferty T-Mobile w segmentach: abonamentowym i przedpłaconym. Warunkują one także kwoty, które podlegać będą zwrotowi w przypadku rozwiązania umowy w okresie „testowym”:

  • w ofercie abonamentowej będzie to taryfa T-MOBILE – BEZ LIMITU w wariancie SIM only za 50 zł miesięcznie z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami i Internetem bez limitu danych.
  • w ofercie na kartę promocją zostanie objęta taryfa T-Mobile NEVERENDING, w ramach której w cenie 25 zł klienci otrzymują na miesiąc nielimitowane połączenia, SMS-y i 10 GB danych.

Maksymalne kwoty zwrotu będą następujące:

  • 300 zł dla opcji abonamentowej (6 miesięcy x 50 zł),
  • 150 zł dla oferty na kartę (6 miesięcy x 25 zł).

Powyższy zwrot można uzyskać tylko jeden raz bez względu na liczbę aktywacji/usług zamówionych przez abonenta. Zwrot całej kwoty na podane konto bankowe następuje maks. do 45 dni od złożenia wniosku. Wystąpienie o zwrot pieniędzy wiąże się z rezygnacją z usług T-Mobile i przeniesieniem numeru do innego operatora lub dezaktywacją numeru.

girl

źródło: T-Mobile