Virgin Mobile daje 3 miesiące abonamentu za 0 zł


W nowej promocji Virgin Mobile pierwsze trzy miesiące w abonamencie otrzymamy za darmo. Promocja jest ograniczona czasowo i trwa do 9 listopada 2018 roku.

Z promocji w Virgin Mobile skorzystać mogą klienci, którzy podpiszą umowę na 24 miesiące w Planie 2_24 za 29 zł/mies. lub Planie 3_24 za 39 zł/mies.:

  • Zakupią nową aktywację z nowym numerem;
  • Zakupią nową aktywację z przeniesieniem numeru od innego operatora;
  • Zakupią nową aktywację przenosząc numer z oferty na kartę do oferty abonamentowej;
  • Posiadają obecnie umowę abonamentową na czas nieokreślony i zdecydują się zmienić ofertę z umową terminową na 24 miesiące.

Rabat nie łączy się z ofertą promocyjną „Twoja grupa numerów” w ofercie Plan 2_24. Nie obejmuje także innych dodatkowych pakietów aktywowanych poza pakietem podstawowym Planu 2_24 i Planu 3_24 oraz ewentualnych przekroczeń zakresu usług w abonamentach. Uruchomienie powyższych pakietów lub dodatkowych przekroczeń będzie płatne zgodnie z obowiązującymi cennikami.

W promocji Virgin Mobile dostępne są dwa abonamenty już od 29 zł.

Plan 2_24 (29 zł) w to nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne, SMS-y  i MMS-y bez limitu oraz 20 GB internetu. W Planie 3_24 (39 zł) w cenie abonamentu dostajemy wyższy pakiet internetowy 30 GB, a ponadto możliwość korzystania z roamingu na terenie UE (rozmowy, SMS-y/MMS-y), w tym limit danych 2,52 GB.

Rabat zostanie przyznany od pierwszego pełnego okresu rozliczeniowego.

Promocja uruchomi się automatycznie. Rabat 0 zł na fakturze otrzymamy za pierwsze trzy pełne cykle rozliczeniowe. Jeśli rozpoczynamy korzystanie z usługi 15 dnia miesiąca to za pozostałe dni do końca tego miesiąca nie otrzymamy na fakturze rabatu.

Oferta grupowa – jak skorzystać z promocji chcąc mieć ofertę dla rodziny czy ofertę dla firmy?

Najtańszy abonament grupowy dla rodziny i firmy również można mieć przez 3 miesiące za darmo. Taka opcja jest dostępna tylko w Planie 2_24, pod warunkiem że:

  1. Każdy z numerów musi zostać przeniesiony lub aktywowany w Planie 2_24 osobno. Użytkownik podpisuje trzy umowy na każdy z numerów i nie możne ich w danym momencie połączyć w grupę. Rabat 0 zł na 3 miesiące otrzymamy na każdy z numerów.
  2. Po upływie trzech pełnych okresów rozliczeniowych, można połączyć numery w grupę i wówczas otrzymujemy rabat 50% na drugi i kolejne numery w grupie, tak jak jest to w obecnej ofercie „Twoja grupa numerów”.
  3. Chcąc połączyć numery w grupę zrobimy to za pośrednictwem call center, nasze numery nie połączą się automatycznie. Jeśli nie zgłosimy połączenia numerów w grupę to po okresie rabatowania zapłacimy za każdy numer normalną stawkę, czyli 29 zł.

źródło: Virgin Mobile