Virgin Mobile: 3 GB internetu dla wszystkich klientów na święta


W grudniowej, świątecznej promocji, klienci sieci Virgin Mobile mogą aktywować dodatkowy, darmowy transfer danych. Użytkownicy abonamentu i ofert na kartę otrzymają 3 GB Internetu.

Z promocji skorzystać może każdy klient sieci Virgin Mobile posiadający ofertę na kartę lub abonament. Po samodzielnej aktywacji otrzyma 3 GB dodatkowego transferu, który zostanie automatycznie przypisany do jego konta. Wyjątkiem są kliencie korzystający ze starej taryfy „Oferta 2012”, którzy po aktywacji otrzymają 1 GB danych.

Jak aktywować dodatkowe gigabajty?

Aby skorzystać z promocji należy użyć kodu *222*444# wpisując go w swoim telefonie. Liczba danych zostanie automatycznie przypisana w zależności od taryfy, jaką posiada klient. Promocja trwa od 1 do 31 grudnia i skorzystać z niej można tylko raz.

Regulaminy promocji w ofercie na kartę: https://virginmobile.pl/media/documents/Regulamin_Oferty_Promocyjnej_Darmowy_Pakiet_Internetu_w_prezencie_na_swieta_dla_Abonentow_Virgin_Mobile_na_Karte_wazny_od_2017-12-01.pdf

Regulamin promocji w ofercie na abonament: https://virginmobile.pl/media/documents/Regulamin_Oferty_Promocyjnej_Darmowy_Pakiet_Internetu_w_prezencie_na_swieta_dla_Klientow_Abonamentowych_Virgin_Mobile_wazny_od_2017-12-01.pdf

Zobacz również: Mity na temat wirtualnych operatorów komórkowych

źródło: Virgin Mobile