Sony Xperia 10 w Plush ABO już za 1 zł na start


Od 4 marca w Plush ABO można zamówić smartfon Sony Xperia 10 z ultra-panoramicznym ekranem o kinowych proporcjach 21:9. Telefon został zaprezentowany pod koniec lutego br. na branżowych targach Mobile World Congress w Barcelonie.

Najnowszy smartfon Sony Xperia 10 kupimy w Plush ABO.

Xperia 10 trafiła do oferty Plush ABO zaraz po premierze na Mobile World Congress 2019 w Barcelonie.

Sony Xperia 10 w ofercie Plush bez limitu kosztuje 1 zł na start. Za abonament i telefon zapłacimy łącznie tylko 87 zł/m-c przy umowie na 24 miesiące. Na sumę opłat miesięcznych składa się abonament Plush ABO za 25 zł i rata za sprzęt w wysokości 62 zł.

Sam telefon Xperia X10 przy dwuletniej umowie w Plushu będzie nas kosztował 1498 zł (24 raty po 62 zł + 1 zł na start). Jego cena detaliczna to 1499 zł.

Xperię 10 z ofertą Plusha można zamówić na stronie internetowej Plush.

Xperia 10: Ekran o kinowych proporcjach 21:9 i multitasking.

Sony Xperia 10 jest wyposażona w wyświetlacz o poszerzonych, kinowych proporcjach 21:9. Najwyższa jakość dźwięku osiągnięta dzięki technologii dźwięku wysokiej rozdzielczości Hi-Resolution Audio i obraz w wysokim standardzie Full HD pozwalają oglądać, fotografować i filmować z nieosiągalnym wcześniej rozmachem. Dodatkowo multitasking i podzielenie ekranu na pół pozwala na jednoczesne wykonywanie dwóch czynności, jak np. pisanie maili i przeglądanie wiadomości w Internecie, czy oglądanie filmów na YouTube i czatowaniu ze znajomymi.

Plush ABO to oferta abonamentowa dostępna w ramach submarki sieci Plus.

W abonamencie Plush ABO za 25 zł miesięcznie z umową przez 24 miesiące, otrzymamy:

  • Pakiet internetowy 15 GB,
  • Za darmo przez trzy miesiące YouTube bez limitu z bezpłatnym transferem danych, który nie zmniejsza podstawowego pakietu internetowego,
  • Od czwartego miesiąca specjalny pakiet 10 GB na YouTube,
  • Rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne,
  • SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych,
  • Social media (Facebook, Messenger, Instagram, WhatsApp) z bezpłatnym transferem danych.

źródło: Plus